دسته بندی نشده

حمل لجستیکی بار خطرناک

حمل لجستیکی بار خطرناک

حمل لجستیکی بار خطرناک امروزه به نیاز مبرم بسیاری از صنایع تولیدی تبدیل شده است. در واقع برای پیشبرد اهداف تجاری و صادرات و واردات تجهیزات نظامی یا صنعتی، امکان انتقال بارهای خطرناک با وسایل حمل و نقل عمومی یا باری وجود ندارد. برای انتقال این تجهیزات باید حتما از وسایل نقلیه اختصاصی استفاده کرد.

از جمله وسایل نقلیه‌ اختصاصی که با استفاده از آن می‌توان حمل و نقل بارهای لجستیکی را انجام داد؛ باید به هوا نورد، واگن‌های ریلی و ماشین‌های حمل و نقل لجستیک اشاره کرد. به هر حال در طول سال‌ها شرکت‌های خاصی وظیفه حمل و نقل لجستیکی بارهای خطرناک را بر عهده گرفته‌اند و در ادامه بهترین شرکت حمل لجستیکی بار خطرناک را معرفی خواهیم کرد.

نحوه حمل لجستیکی بار خطرناک

بارهای لجستیکی خطرناک در دسته بندی بارهای معمولی قرار نمی‌گیرند. به همین دلیل هم باید حتما برای حمل و نقل این محصولات از تجهیزات و تکنیک‌های انبارداری مناسب استفاده کرد. دلیل اصلی ریسک پذیر بودن حمل و نقل لجستیکی بارهای خطرناک، امکان آسیب به جان انسان‌ها یا از بین رفتن منابع طبیعی و صنعتی است.

نحوه حمل لجستیکی بار خطرناک

از همین روی، معمولا شرکت‌های خصوصی وظیفه حمل و نقل این تجهیزات را بر عهده می‌گیرند. همچنین باید توجه کرد که شرکت‌های خصوصی به منظور رعایت امنیت شهروندان و اماکن عمومی، از تکنیک‌های خاصی برای حمل و نقل این تجهیزات استفاده می‌کنند.

به طور مثال شرکت‌ها باید بر اساس دستورالعمل‌های ایکائو، شرایط دمایی و تغییرات لرزشی بار را کنترل کنند. همچنین برای حمل کالاهایی که برای خدمه وسیله نقلیه خطر ایجاد میکنند؛ باید حتما یک لایه محافظتی در نظر گرفت یا از پیش نسبت به تجهیز وسیله نقلیه برای مواقع خطر اقدام کرد. البته با رعایت برخی از نکات ایمنی می‌توان احتمال به وجود آمدن حوادث را به صفر رساند.

انواع بار خطرناک

در دسته بندی بارهای خطرناک برای حمل و نقل، تجهیزاتی همچون مواد منفجره ( Explosives)، گازها (Gases)، مایعات قابل اشتعال ( Flammable Liquids)، جامدات قابل اشتعال (Flammable Solids)، مواد اکسیدکننده و پراکسیدهای آلی( Oxidizing Substances and Organic Peroxides) و مواد سمی و مواد عفونی (Toxic & Infectious Substances) قرار می‌گیرند.

برای حمل لجستیکی هر یک از این مواد باید از پوشش‌های محافظتی و بسته بندی‌هایی استفاده کرد که مانع نشت یا انتشار ماده خطرناک در محیط شوند. شرکت حمل و نقل لجستیک آروین ریل لجستیک، به صورت ویژه اقدام به نظارت بر بسته بندی و انتقال بارهای خطرناک به صورت لجستیکی می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد می‌توانید با کارشناسان آروین لجستیک تماس بگیرید.

شرکت حمل لجستیکی بار خطرناک

شرکت آروین ریل لجستیک از سال‌ها پیش در زمینه حمل و نقل انواع بارهای خطرناک از شهرهای مختلف به مقصد کشورهای روسیه، ازبکستان و ۷ کشور اروپایی و آسیایی فعال است. شما می‌توانید از طریق سایت آروین لجستیک، حمل بارهای خطرناک خود به صورت ریلی را به شرکت آروین لجستیک بسپارید. همچنین باید توجه داشته باشید که از طرف شرکت خدمات مهندسی حمل و نقل، برای انتقال بارهای خطرناک هم در نظر گرفته خواهد شد.

شرکت حمل لجستیکی بار خطرناک

بنابراین مجموعه‌های تولید کننده یا واحدهای صنعتی، دیگر نگرانی در زمینه نحوه انتقال و حمل و نقل لجستیکی بارهای خطرناک به سایر کشورها نخواهند داشت. همچنین باید توجه کرد که شرکت‌ آروین لجستیک به دلیل دسترسی داشتن به خطوط ریلی کشورهای آسیایی و اروپایی در این زمینه محدودیتی ندارد.

حمل لجستیکی بار خطرناک در تهران

اگر قصد دارید که بار خطرناک یا محصولات صنعتی را از مبدا تهران به سایر شهرها و کشورهای آسیایی و اروپایی منتقل کنید؛ شرکت آروین لجستیک خدمات ویژه‌ای در این زمینه به مجموعه‌های تولیدی و صنعتی ارائه می‌کند.

همچنین باید توجه داشته باشید که حمل بارهای خطرناک از مبدا تهران به صورت لجستیکی و با واگن‌های ریلی انجام می‌شود؛ در نتیجه برای انجام هماهنگی‌های بیشتر یا همکاری با شرکت می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

قیمت حمل لجستیکی بار خطرناک

حمل و نقل بارهای لجستیکی خطرناک مسئولیت خطیری را بر عهده شرکت ارائه دهنده خدمات می‌گذارد.در نتیجه مطمئناً قیمت انجام این کار هم مطابق ارزش خدماتی است که به فراد ارائه می‌شود.همچنین باید توجه داشت که در حال حاضر هیچ محدودیتی از لحاظ حمل و نقل بارهای لجستیکی با قیمت مناسب از طرف شرکت ما وجود ندارد.

در نتيجه برای اطلاع پیدا کردن از قیمت حمل لجستیکی بار خطرناک، می‌توانید به سایت آروین لجستیک مراجعه کنید. البته ممکن است قیمت خدمات بر اساس تغییرات نرخ ارز، افزایش یا کاهش هم پیدا کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *