حمل و نقل ریلی

حمل بار به قزاقستان

حمل بار به قزاقستان

حمل بار به قزاقستان ریلی

حمل بار به قزاقستان و خدمات ترانزیت و ارسال انواع کالا از راه آهن به قزاقستان توسط لجستیک ریلی آروین انجام می شود. ارسال بار ریلی به قزاقستان توسط واگن های باری مخصوص از مرزهای سرخس، لطف آباد و … انجام می شود. ما در لجستیک ریلی آروین علاوه بر خدمات حمل ریلی ، از خدمات جامع ترخیص کالا از گمرک برای صادرات و واردات از طرف شما پشتیبانی می کنیم.

حمل بار به قزاقستان ریلی

حمل و نقل ریلی حمل بار به قزاقستان

قزاقستان یکی از کشورهای آسیای مرکزی است که در چند سال اخیر تلاش های زیادی برای حضور در بازی های سیاسی و اقتصادی این منطقه انجام داده است. به همین دلیل حمل بار به قزاقستان از کشورهای منطقه رشد قابل توجهی داشته است. مقامات اصلی این کشور به دنبال توسعه تجارت در بخش حمل و نقل ریلی هستند. همچنین قزاقستان یکی از کشورهای موسس اتحادیه اقتصادی اوراسیا است و کشورهایی مانند بلاروس، روسیه و قرقیزستان نیز از متحدان این اتحادیه هستند. بررسی های بانک های جهانی نیز حکایت از رشد اقتصاد قزاقستان در چند سال اخیر و بهبود درآمد سرانه مردم این کشور دارد.

حمل و نقل ریلی حمل بار به قزاقستان

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ترانزیت و ارسال انواع کالا به قزاقستان از طریق مسیرهای ریلی می توانید از طرق زیر با مشاوران و کارشناسان لجستیک ریلی آروین تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

خدمات حمل بار به قزاقستان

قزاقستان یکی از کشورهایی است که محصولات مختلفی از ایران به آن صادر می شود. این موضوع از نظر رونق کسب و کار در ایران می تواند بسیار جذاب باشد اما بی توجهی به مسائلی مانند حمل بار به قزاقستان و گمرک نیز باعث ایجاد مشکلاتی در مسیر قزاقستان شده است به طوری که بسیاری از این محصولات به دلایل مختلف بازگردانده می شوند. . . به همین دلیل سرعت حمل و نقل و کیفیت حمل و نقل ریلی به قزاقستان بسیار مهم است.

هزینه حمل بار به قزاقستان

حمل و نقل ایران و قزاقستان از طریق مرزهای سرخس، اینچه برون و لطف آباد با واگن های ریلی ویژه انجام می شود. راه آهن نقش بسیار مهمی در ارسال کالا بین ایران و قزاقستان دارد. حمل بار به قزاقستان از طریق راه آهن به دلیل زیرساخت های موجود در ایران سهم بسزایی در واردات و صادرات ایران دارد. این روش حمل و نقل برای حمل و نقل بارهای بزرگ بین ایران و قزاقستان بسیار مناسب است.

هزینه حمل بار به قزاقستان

قطارها دارای کابین های بسیار بزرگی هستند که امکان جابجایی بار بین ایران و قزاقستان را به صورت مستقیم و سریع فراهم می کند. همچنین در این نوع حمل و نقل بارهای معدنی مانند زغال سنگ، آهن و … جابجا خواهد شد. استفاده از حمل و نقل ریلی به دلیل سوخت کمتر، ایمنی بیشتر و دخالت کمتر انسانی یکی از مناسب ترین راه های حمل و نقل بین دو کشور قزاقستان و ایران است.

مسیرهای حمل بار به قزاقستان

سالانه هزاران تن کالای تجاری از ایران به شهرهای مختلف قزاقستان ارسال می شود. ایستگاه های راه آهن قزاقستان شامل آلماتی، تاراز، چیکمنت (شیمکنت)، کوستانا، آکتائو و … می باشد که در مسیر حمل و نقل ریلی ایران به قزاقستان، مبدا حمل و نقل ریلی کالا در ایران می تواند ایستگاه های مشهد از جمله مطهری و شهید غیاب باشد. سایر ایستگاه های راه آهن در سراسر شهرهای ایران که مسیر ریلی به فرخس دارند برای حمل و نقل ریلی به قزاقستان مناسب هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *