حمل و نقل ریلی

حمل بار با قطار

حمل بار با قطار

حمل بار با قطار در صورتی که توسط یک شرکت فعال در زمینه حمل و نقل لجستیک صورت بگیرد؛ هیچ محدودیتی برای صاحب بار یا مجموعه‌های صادر کننده محصولات به خارج از کشور نخواهد داشت. همچنین باید توجه کرد که حمل بار با قطار، یکی از بهترین روش‌های جا به جایی محصولات تجاری یا صادراتی است.

البته حمل بار با قطار فقط در ابعاد صادراتی صورت نمی‌گیرد و در صورتی که قصد ارسال مرسوله شخصی به خارج از کشور را دارید هم این امر امکان پذیر است. در نتیجه شما می‌توانید حمل بار با قطار را به عنوان یکی از مطمئن‌ترین روش‌های ارسال کالا در نظر بگیرید. در ادامه شرایط ارسال بار با قطار به خارج از کشور را به صورت کامل شرح داده‌ایم.

حمل بار با قطار به خارج از کشور

حمل بار با قطار به خارج از کشور در صورتی که قصد انتخاب بهترین روش ممکن را داشته باشید؛ می‌تواند گزینه خوبی باشد. همچنین باید توجه داشته باشید که حمل و نقل کالا به خارج از کشور، صرفا توسط شرکت‌های خصوصی یا دولتی تایید شده صورت می‌گیرد. در حال حاضر شرکت آروین ریل لجستیک در راستای ارائه خدمات به مشتریان در زمینه ارسال بار به سایر نقاط داخلی و خارجی، ناوگان باربری واگنی را به کار گرفته است.

حمل بار با قطار به خارج از کشور

قطارهای قابل استفاده در مجموعه نه تنها از هر لحاظ به همین حوزه اختصاص دارند؛ بلکه ایمنی کامل از همه جهات را هم دارا هستند. در نتیجه شما با پشتوانه شرکت آروین ریل لجستیک، دیگر نگرانی از بابت حمل و ارسال بار با قطار نخواهید داشت. همچنین باید توجه کرد که حمل بار با قطار صرفا تحت شرایط ویژه صورت می‌گیرد و حتی در صورت ممنوعیت‌های تحریمی، شرکت تدابیر ویژه‌ای در این زمینه می‌اندیشد.

شرایط حمل بار با قطار

شرایط حمل بار با قطار کاملا به نوع کالایی که قصد انتقال آن را دارید بستگی خواهد داشت. همچنین باید توجه کنید که امکان حمل بار با قطار به سه شکل ویژه هم وجود دارد. در ادامه هر یک از شرایط انتقال بار با قطار را شرح داده‌ایم:

شرایط حمل بار با قطار

حمل خرده بار با قطار

ارسال محموله با حجم کم همچون بار مسافر، خودرو شخصی، موتورسیکلت، لوازم خانگی، بسته‌های هدیه و سایر موارد در دسته خرده بار قرار می‌گیرند. این قبیل محصولات نه تنها از لحاظ حجمی تناژ پایینی دارند؛ بلکه انتقال و ارسال آن‌ها مخاطره آمیز نیست‌. این دسته از محصولات را می‌توان در شرایط عادی و به عنوان بار انبار توشه قطار در نظر گرفت.

حمل بار عمده با قطار

حمل بارهای عمده در قالب محموله‌های صادراتی یا ارسالی به خارج از کشور، در حدود هزار تن الی چند میلیون تن و محصولاتی مانند مواد معدنی، نفتی، فولادی موردنیاز شرکت‌های بزرگ، بارهای عمده صادراتی و وارداتی، بارهای ترافیکی توسط شرکت آرین ریل لجستیک امکان پذیر است. با این حال برای حمل این گروه از بارها باید حتما با شرکت مورد نظر قرارداد ببندید و همچنین اجازه خروج بار از کشور صادر شود.

حمل بار خطرناک با قطار

حمل بار خطرناک با قطار هم تنها در شرایط ویژه امکان پذیر است. این قبیل از بارها را معمولا به صورت لجستیک و با در نظر گرفتن تمهیدات ویژه‌ جا سه جا می‌کنند. امکان حمل بارهای خطرناک هم توسط شرکت آروین ریل لجستیک وجود دارد. شما برای انتقال بارهایی از این دست می‌توانید با کارشناسان خدمات حمل ریلی آروین ریل لجستیک تماس بگیرید.

شرکت حمل بار با قطار

شرکت آروین ریل لجستیک یکی از مجموعه‌های فعال در زمینه حمل و نقل بارهای تجاری به خارج از کشور است. همچنین باید توجه داشته باشید که انتقال محموله به خارج از کشور نیازمند اجازه نامه و تائیدیه است و به همین دلیل هم باید حتما با یک شرکت معتبر در این زمینه همکاری کنید.

شرکت حمل بار با قطار

در حال حاضر خدمات حمل و نقل انواع بار عمده، خرده بار و بارهای خطرناک توسط تیم ما صورت می‌گیرد. بنابراین برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید به سایت ما مراجعه کنید یا با کارشناسان آروین ریل لجستیک تماس بگیرید.

پیگیری حمل بار با قطار

کارشناسان مجموعه آروین ریل لجستیک به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات و اطلاعات در رابطه با محموله‌های ارسالی شما هستند. همچنین باید توجه داشته باشید که امکان پیگیری حمل بار با قطار از طریق سایت مجموعه هم وجود دارد. در نهایت، مهم‌ترین نکته در رابطه با نحوه حمل و نقل بارهای لجستیکی با قطار به خارج از کشور، همین مسئله ارسال بار به صورت مطمئن و غیر مخاطره آمیز است.

هزینه ارسال بار با قطار

هزینه ارسال بار با قطار به نرخ عوارض بین شهری و کشوری یا حجم بار ارسالی بستگی دارد. معمولا می‌توانید هزینه ارسال بار با قطار را بین ۳۰۰ الی ۱ میلیون تومان برای هر کیلو بار در نظر بگیرید. همچنین توجه توجه داشته باشید که ممکن است هزینه ارسال بار بر حسب شرایط تغییر پیدا کند و به همین دلیل هم برای اطلاع پیدا کردن از قیمت دقیق حمل بار با قطار می‌توانید با کارشناسانه شرکت آروین ریل لجستیک تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *